TREMIS svorka hromosvodová pásek-drat SR3b (lano aj.) zinek
KOD KRAT.:HTRSR3b
KOD VÝR.:V120
EAN.:8595614702300
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920107737 |
| Délka | 2.5 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 23 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 110 mm |
| Výška balení | 230 mm |
| EAN | 8592920107737 | ks | 1 | ks |
| KOD | BES30200 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:HTRSR3b
KOD VÝR.:V120
EAN.:8595614702300
KOD KRAT.:RTISAAC
KOD VÝR.:ISAAC
EAN.:8594031136200
KOD KRAT.:OSQPTFIT70/220-240I
KOD VÝR.:4008321377685
EAN.:4008321377685
KOD KRAT.:PHH8720169078802
KOD VÝR.:872016907880200
EAN.:8720169078802
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:PHLEDR634.5W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699773830
EAN.:8718699773830
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/ND
EAN.:8596099024789
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena