KOPOS víčko ke krab KU68 V 68 pr.83mm 2šroubky
KOD KRAT.:KKV68_HA
KOD VÝR.:V 68_HA
EAN.:8595057600577
| Výrobce: | |
| Výrobce | ANTICOR |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 500 ks |
| EAN | 5906194000961 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 15 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| EAN | 5906194000961 | ks | 1 | ks |
| KOD | AN211P/15X10/CERNA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKV68_HA
KOD VÝR.:V 68_HA
EAN.:8595057600577
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:BEP0515
KOD VÝR.:1902050500
EAN.:8595025301130
KOD KRAT.:EE1000245
KOD VÝR.:1000245
EAN.:8585007328552
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
KOD KRAT.:KKKO97V_HB
KOD VÝR.:KO 97 V_HB
EAN.:8595057600546
KOD KRAT.:BEP0411
KOD VÝR.:1902040150
EAN.:8595025309389
KOD KRAT.:KACYKY3C2.5
KOD VÝR.:5907802038048
EAN.:5907802038048
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:BEP0024N
KOD VÝR.:1905030023
EAN.:8592920117972
KOD KRAT.:AN211P/19X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194002590
EAN.:5906194002590
KOD KRAT.:EDDECOR100CRZ
KOD VÝR.:186369
EAN.:8413893106025
KOD KRAT.:GP23AE
KOD VÝR.:1021002315
EAN.:4891199042140
KOD KRAT.:OSVNAVT250S4Y
KOD VÝR.:4050300024417
EAN.:4050300024417
KOD KRAT.:ENH364/363MBL1
KOD VÝR.:7638900107753
EAN.:7638900107753
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena