vodič pevný CY 1.5mm ;žlutozelená
KOD KRAT.:KACY1.5ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U1,5
EAN.:8591043104616
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920069974 |
| Délka | 5 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 200 mm |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 200 mm |
| Výška balení | 43 mm |
| EAN | 8592920069974 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP01705 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KACY1.5ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U1,5
EAN.:8591043104616
KOD KRAT.:OS4099854455322
KOD VÝR.:4099854455322
EAN.:4099854455322
KOD KRAT.:SISSC13005E
KOD VÝR.:SSC13005E
EAN.:8592718014650
KOD KRAT.:MOQP2B600/350DIM
KOD VÝR.:QP2B600/350DIM
EAN.:8595073722826
KOD KRAT.:MOUS3000A2KN600/DALI
KOD VÝR.:US3000A2KN600/DALI
EAN.:8596099033309
KOD KRAT.:PHL18/15
KOD VÝR.:871150072684140
EAN.:8711500726841
KOD KRAT.:MOQP3D600/1400DIM
KOD VÝR.:QP3D600/1400DIM
EAN.:8595073795516
KOD KRAT.:MOIBP5000A4KN625ND
KOD VÝR.:IBP5000A4KN625ND
EAN.:8596099074876
KOD KRAT.:PHIH8719514492851
KOD VÝR.:871951449285100
EAN.:8719514492851
KOD KRAT.:MOQN5F600/DI/B1400DA
KOD VÝR.:QN5F600/DI/B/1400DALI
EAN.:8596099065720
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena