PCE nástěnná přívodka 16A 5-pólová 400V IP44
KOD KRAT.:PCE5156
KOD VÝR.:515-6
EAN.:9003399515064
| Výrobce: | |
| Produktová řada | iC60N |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480440670 |
| Rozměry | 82x70x55mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 73 mm |
| Počet pólů | 3 |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 20 A |
| přepravní rozměr cm | 7.3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 53 mm |
| Vypínací charakteristika | C |
| Výška balení | 73 mm |
| Zástavbová hloubka | 44.5 |
| Krytí | IP20 |
| Zkratová odolnost | 6 kA |
| EAN | 3606480440670 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMA9F04320 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480440677 | pck | 3 | ks |
| EAN | 43606480440678 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PCE5156
KOD VÝR.:515-6
EAN.:9003399515064
KOD KRAT.:AMA9XPH357
KOD VÝR.:A9XPH357
EAN.:3606480485152
KOD KRAT.:SIP50B
KOD VÝR.:P50B
EAN.:8592718013875
KOD KRAT.:OB2043165
KOD VÝR.:2043165
EAN.:4012195179054
KOD KRAT.:HTRPV22AP
KOD VÝR.:V260
EAN.:8595614704458
KOD KRAT.:OBGRM55-100/2
KOD VÝR.:GRM55-100/2
EAN.:8594031136644
KOD KRAT.:SIPS03
KOD VÝR.:PS03
EAN.:8595092107017
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:PHIW8720169072275
KOD VÝR.:8720169072275
EAN.:8720169072275
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena