GP baterie alkalicka-knoflík. LR44/A76
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199001147 |
| Balení | 100 ks |
| Průměr | 20 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 3 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR2032 |
| Označení zdroje | CR2032 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| EAN | 4891199001147 | bli | 5 | ks |
| EAN | 4891199026430 | box | 11 | ks |
| KOD | GPCR2032 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:SIV21
KOD VÝR.:V21
EAN.:8595092106140
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E14
KOD VÝR.:LG2604.9+E14+827+V0240
EAN.:4892657063417
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:SIP91
KOD VÝR.:P91
EAN.:8595092109042
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:AMEPH0300121
KOD VÝR.:EPH0300121
EAN.:3606480525001
KOD KRAT.:SASP45280C
KOD VÝR.:SEL.3.425
EAN.:8014748300621
KOD KRAT.:SIPF13
KOD VÝR.:PF13
EAN.:8595092122065
KOD KRAT.:MO12023610205
KOD VÝR.:12023610205
KOD KRAT.:AMA9Z21425
KOD VÝR.:A9Z21425
EAN.:3606480443176
KOD KRAT.:HGFL221B
KOD VÝR.:FL221B
EAN.:3250610670897
KOD KRAT.:OSF4058075835221
KOD VÝR.:4058075835221
EAN.:4058075835221
KOD KRAT.:MOPL/1W/E/1/SE/X/GR
KOD VÝR.:OZAWPL1SE
EAN.:5902448932835
KOD KRAT.:HDN011
KOD VÝR.:N011
EAN.:8595118880962
KOD KRAT.:DUH01989
KOD VÝR.:01989
EAN.:8011905173456
KOD KRAT.:AB3251-01915
KOD VÝR.:3251-01915
EAN.:8595017202070
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena