GP baterie lithiová-knoflík. 3V/210mAh CR2032
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 18 ks |
| EAN | 8595017245077 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| KOD | AB5543N-C02100 B | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017245077 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:FPWT30
KOD VÝR.:4WT-30
EAN.:5906197305063
KOD KRAT.:GPLR6S2SH
KOD VÝR.:1013202002
EAN.:4891199216671
KOD KRAT.:MOZH11
KOD VÝR.:1000004001
EAN.:8595073762396
KOD KRAT.:MORX250C45N4/ND
KOD VÝR.:RX250C45N4/ND
EAN.:8596099042448
KOD KRAT.:PHI53092/31/12
KOD VÝR.:8718291487944
EAN.:8718291487944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena