PHILIPS předřad.elektron. 2x58W HF-P 258 TLD
KOD KRAT.:PHWHFP258TLD
KOD VÝR.:872790091172500
EAN.:8711500999726
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696646106 |
| Délka | 250 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Průměr | 46 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Podskupina zboží | Speciály |
| přepravní rozměr cm | 27.5 cm |
| Příkon | 360 W |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 35270 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| uwe filter | NE |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Pracovní poloha | P45 |
| Životnost | 20000 hod |
| GPC | 928070319230 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696646113 | box | 11 | ks |
| EAN | 8718696646106 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVCDMTMW360/842 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869664610600 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696646113 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHWHFP258TLD
KOD VÝR.:872790091172500
EAN.:8711500999726
KOD KRAT.:OS4099854455223
KOD VÝR.:4099854455223
EAN.:4099854455223
KOD KRAT.:JCR06
KOD VÝR.:JCB-R06-4B
EAN.:5050028025405
KOD KRAT.:AB2CDS271001R0105
KOD VÝR.:2CDS271001R0105
EAN.:4016779549431
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:PHIH8719514342125
KOD VÝR.:871951434212500
EAN.:8719514342125
KOD KRAT.:PH8721103134813
KOD VÝR.:872110313481300
EAN.:8721103134813
KOD KRAT.:NAZR6360
KOD VÝR.:354002000
EAN.:8595209904157
KOD KRAT.:BESD0103
KOD VÝR.:2334101030
EAN.:8592920002254
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena