ABB CLASSIC spínač jednopólový ř.1 ;bílá
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
| Výrobce: | |
| Výrobce | WAGO |
|---|---|
| Produktová řada | 2273 |
| Logistické informace: | |
| Balení | 100 ks |
| EAN | 4050821027850 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 16.7 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 14 mm |
| Výška balení | 5.8 mm |
| Barevné provedení | transp./oranžová |
| EAN | 4050821027850 | ks | 1 | ks |
| KOD | WG2273-203 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:GPCR2025
KOD VÝR.:1042202515
EAN.:4891199001130
KOD KRAT.:WG2273-202
KOD VÝR.:2273-0202-22730202
EAN.:4050821027843
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:PHZIR150
KOD VÝR.:871150057520325
EAN.:8711500575203
KOD KRAT.:KKVLK80/R_HB
KOD VÝR.:VLK 80/R_HB
EAN.:8595057616325
KOD KRAT.:AB5512-2249 B1
KOD VÝR.:5512-2249 B1
EAN.:8595017220159
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena