WAGO krabicová svorka 4x0.5-2.5 mm2 transp/červená Kód:2273-204
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
| Výrobce: | |
| Výrobce | WAGO |
|---|---|
| Produktová řada | 2273 |
| Logistické informace: | |
| Balení | 100 ks |
| EAN | 4050821027843 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 16.7 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 5.8 mm |
| Barevné provedení | transp./bílá |
| EAN | 4050821027843 | ks | 1 | ks |
| KOD | WG2273-202 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
KOD KRAT.:WG2273-203
KOD VÝR.:2273-0203-22730203
EAN.:4050821027850
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:NAZR5040
KOD VÝR.:352002000
EAN.:8595209904058
KOD KRAT.:GPLR14S2SH
KOD VÝR.:1013302001
EAN.:4891199217814
KOD KRAT.:GPZ6F22
KOD VÝR.:1012501000
EAN.:4891199002205
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:WG221-2411
KOD VÝR.:0221-2411-60513342
EAN.:4055144049404
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:WG2273-203/10
KOD VÝR.:2273-203/10
EAN.:8594031135555
KOD KRAT.:PHI31814/87/16
KOD VÝR.:8718696122839
EAN.:8718696122839
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
KOD KRAT.:WG2273-203
KOD VÝR.:2273-0203-22730203
EAN.:4050821027850
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena