WAGO svorka s páčkou 2x0.14-4 mm2 transp/oranž Kód:221-412
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
| Výrobce: | |
| Výrobce | WAGO |
|---|---|
| Produktová řada | 221 |
| Logistické informace: | |
| Balení | 50 ks |
| EAN | 4050821808442 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 18.6 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 18.8 mm |
| Výška balení | 8.4 mm |
| Barevné provedení | transp./oranžová |
| EAN | 4050821808442 | ks | 1 | ks |
| KOD | WG221-413 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:WG221-415
KOD VÝR.:0221-0415-60246266
EAN.:4055143234658
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:WG221-2411
KOD VÝR.:0221-2411-60513342
EAN.:4055144049404
KOD KRAT.:WG2273-202
KOD VÝR.:2273-0202-22730202
EAN.:4050821027843
KOD KRAT.:PHLEDMR162.9/WW
KOD VÝR.:8719514307605
EAN.:8719514307605
KOD KRAT.:PHLEDA13/CW/3
KOD VÝR.:871869969490602
EAN.:8718699694906
KOD KRAT.:PAR14ZCBL2
KOD VÝR.:R14RZ/2BP
EAN.:5410853032809
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENA76BL2
KOD VÝR.:7638900083071
EAN.:7638900083071
KOD KRAT.:FA39036
KOD VÝR.:39036
EAN.:8429760812265
KOD KRAT.:PHIH8719514338623
KOD VÝR.:871951433862300
EAN.:8719514338623
KOD KRAT.:MOTL/1W/C/1/SA/X/TR
KOD VÝR.:OZN/TL/1W/C/1/SA/X/TR
EAN.:5902448959665
KOD KRAT.:AB1SVR427041R0000
KOD VÝR.:1SVR427041R0000
EAN.:4016779661164
KOD KRAT.:MOLV3P/O/2W/B/1/SEXW
KOD VÝR.:OZN/LV3P/O/2W/B/1/SE/X/WH
EAN.:5902869579985
KOD KRAT.:MOLV236RETROFITLOS84
KOD VÝR.:LV236RETROFIT/LOS840
EAN.:8596099053222
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena