ENERGIZER baterie alkalická INDUSTRIAL AA/LR06 ;10-Pack
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199001130 |
| Balení | 100 ks |
| Průměr | 20 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 3 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR2025 |
| Označení zdroje | CR2025 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| EAN | 4891199001130 | bli | 5 | ks |
| KOD | GPCR2025 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4891199026416 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:GPLR14S2SH
KOD VÝR.:1013302001
EAN.:4891199217814
KOD KRAT.:WG2273-203
KOD VÝR.:2273-0203-22730203
EAN.:4050821027850
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:YETDII16A
KOD VÝR.:112122
EAN.:3838895000143
KOD KRAT.:SIV20
KOD VÝR.:V20
EAN.:8595092106133
KOD KRAT.:SIP91
KOD VÝR.:P91
EAN.:8595092109042
KOD KRAT.:PHL58/16
KOD VÝR.:871150095447340
EAN.:8711500954473
KOD KRAT.:BEP5734
KOD VÝR.:3402125000
EAN.:8592920112793
KOD KRAT.:PHLEDB7/CDF/E14
KOD VÝR.:8719514309746
EAN.:8719514309746
KOD KRAT.:LDKLIC01_041
KOD VÝR.:01.041
EAN.:8595138100439
KOD KRAT.:SIPS16
KOD VÝR.:PS16
EAN.:8595092108403
KOD KRAT.:PHWHFRTDI128-54TL5
KOD VÝR.:871829166205100
EAN.:8718291662051
KOD KRAT.:PHI8721103104939
KOD VÝR.:872110310493900
EAN.:8721103104939
KOD KRAT.:AM13445
KOD VÝR.:13445
EAN.:3303430134459
KOD KRAT.:MOSTL4000C3/ND
KOD VÝR.:STL4000C3/ND
EAN.:8596099010553
KOD KRAT.:BEP5731
KOD VÝR.:3402116000
EAN.:8592920084304
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena