ENERGIZER baterie alkalická INDUSTRIAL AA/LR06 ;10-Pack
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Produktová řada | Longlife Power |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496559862 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 9 V |
| Označení IEC | 6LP3146 |
| Označení zdroje | 9V |
| Podskupina zboží | 9V baterie |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 12 mm |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 4008496559879 | box | 11 | bli |
| EAN | 4008496559886 | bal | 4 | bli |
| KOD | VA4922LPBL1 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496559862 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:VA4920LPBL2
KOD VÝR.:4008496559237
EAN.:4008496559237
KOD KRAT.:VA4914LPBL2
KOD VÝR.:4008496559312
EAN.:4008496559312
KOD KRAT.:OSEDD6/840EM
KOD VÝR.:4058075823112
EAN.:4058075823112
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:SIPF-S
KOD VÝR.:PF-S
EAN.:8592718022594
KOD KRAT.:MGLG221077/WW/E27
KOD VÝR.:LG221077-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657103410
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:BES08273
KOD VÝR.:2402730132
EAN.:8595025321299
KOD KRAT.:AMPKF32F735
KOD VÝR.:PKF32F735
EAN.:3303432033002
KOD KRAT.:HDL249E
KOD VÝR.:L249E
EAN.:8596425109883
KOD KRAT.:MDSBB4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120093352
KOD KRAT.:HTRZPASKA30X4
KOD VÝR.:Z250
EAN.:8595614771009
KOD KRAT.:PHIH8719514343481
KOD VÝR.:871951434348100
EAN.:8719514343481
KOD KRAT.:KK2316/LPE-1_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-1_H100
EAN.:8595057603707
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-31
KOD VÝR.:248846
EAN.:4015082488468
KOD KRAT.:NAZTR740NBB
KOD VÝR.:362005000
EAN.:8595209902047
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena