VARTA baterie alkalická LONGLIFE.POWER 4906 AA/LR6 ;BL4
KOD KRAT.:VA4906LPBL4
KOD VÝR.:4906
EAN.:4008496559435
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Produktová řada | Longlife Power |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496559749 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | LR03 |
| Označení zdroje | AAA |
| Podskupina zboží | mikrotužkové baterie (typ AAA) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 8 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| KOD | VA4903LPBL4 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496559763 | box | 11 | bli |
| EAN | 4008496559756 | box | 11 | bli |
| EAN | 4008496559749 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:VA4906LPBL4
KOD VÝR.:4906
EAN.:4008496559435
KOD KRAT.:VA2006SLBL4
KOD VÝR.:2006
EAN.:4008496556267
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:VA4703MPBL4
KOD VÝR.:4703
EAN.:4008496104734
KOD KRAT.:KKKUL68-45/LD_NA
KOD VÝR.:KUL 68-45/LD_NA
EAN.:8595568929709
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:BXLS14250STD
KOD VÝR.:LS14250STD
EAN.:8594031136828
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:VA4914LPBL2
KOD VÝR.:4008496559312
EAN.:4008496559312
KOD KRAT.:VA2003SLBL4
KOD VÝR.:2003
EAN.:4008496676187
KOD KRAT.:OSTULTVITLUX
KOD VÝR.:4008321543929
EAN.:4008321543929
KOD KRAT.:HTRZT1.5T
KOD VÝR.:V465
EAN.:8595614707404
KOD KRAT.:PHIW8719514554856_pos
KOD VÝR.:871951455485600
EAN.:8719514554856
KOD KRAT.:OSTHNS5OFR
KOD VÝR.:4008321229946
EAN.:4008321229946
KOD KRAT.:OSESMB5TWWF
KOD VÝR.:4058075485556
EAN.:4058075485556
KOD KRAT.:OEZPV1425AgG
KOD VÝR.:6730
EAN.:8590125067306
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
KOD KRAT.:BEPC0413
KOD VÝR.:1902240300
EAN.:8592920008287
KOD KRAT.:PHI15380/30/16
KOD VÝR.:8718291443469
EAN.:8718291443469
KOD KRAT.:PHLEDH8719514289192
KOD VÝR.:871951428919200
EAN.:8719514289192
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena