VARTA baterie alkalická LONGLIFE.POWER 4922 9V/6LP3146 ;BL1
KOD KRAT.:VA4922LPBL1
KOD VÝR.:4922
EAN.:4008496559862
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | ALKALINE POWER |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900297409 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 9 V |
| Označení IEC | 6LR61 |
| Označení zdroje | 9V |
| Podskupina zboží | 9V baterie |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 12 mm |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 7638900297409 | bli | 5 | bli |
| EAN | 17638900410645 | box | 11 | bli |
| KOD | ENLR6LR61APBL1 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:VA4922LPBL1
KOD VÝR.:4922
EAN.:4008496559862
KOD KRAT.:BEP4536
KOD VÝR.:1450000320
EAN.:8592920085646
KOD KRAT.:AMEPH6400121
KOD VÝR.:EPH6400121
EAN.:3606480527500
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356658
KOD VÝR.:871951435665800
EAN.:8719514356658
KOD KRAT.:SEZ6455-26P/5
KOD VÝR.:10003170.00
EAN.:8585007331705
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:SIWW001
KOD VÝR.:WW001
EAN.:8592718024062
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena