ENERGIZER baterie alkalická INDUSTRIAL AA/LR06 ;10-Pack
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Produktová řada | Longlife Power |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496559237 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | LR20 |
| Označení zdroje | D |
| Podskupina zboží | velké monočlánky (typ D) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 25 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 4008496810413 | box | 11 | bli |
| KOD | VA4920LPBL2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496559251 | box | 11 | bli |
| EAN | 4008496559244 | box | 11 | bli |
| EAN | 4008496559237 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496810406 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496128860 | bal | 4 | bli |
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:VA4914LPBL2
KOD VÝR.:4008496559312
EAN.:4008496559312
KOD KRAT.:VA4922LPBL1
KOD VÝR.:4922
EAN.:4008496559862
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:BEP084501
KOD VÝR.:1908245003
EAN.:8595025392657
KOD KRAT.:MOECL/1W/C/3/SA/X/CL
KOD VÝR.:OZAWECL3SA
EAN.:5902448910291
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:BES08273
KOD VÝR.:2402730132
EAN.:8595025321299
KOD KRAT.:SIHP26
KOD VÝR.:HP26
EAN.:8592718014995
KOD KRAT.:PHI31245/31/P3
KOD VÝR.:8718696169407
EAN.:8718696169407
KOD KRAT.:OS4099854668654
KOD VÝR.:4099854668654
EAN.:4099854668654
KOD KRAT.:MOECL/1W/C/3/SA/X/CL
KOD VÝR.:OZAWECL3SA
EAN.:5902448910291
KOD KRAT.:MDDN6-10
KOD VÝR.:8594031134794
EAN.:8594031134794
KOD KRAT.:BES30700
KOD VÝR.:2333130750
EAN.:8592920107768
KOD KRAT.:BEP5734B
KOD VÝR.:3402126000
EAN.:8592920112809
KOD KRAT.:FPPGNZ
KOD VÝR.:4PPN/SN-39
EAN.:5907570006416
KOD KRAT.:DELXTS14-2
KOD VÝR.:XTS14-2
EAN.:6410014506148
KOD KRAT.:GPCR2450
KOD VÝR.:1042245015
EAN.:4891199063954
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena