LEDVANCE LED žárovka filament VAL A60 11W/100W E27 2700K 1521lm NonDim 10Y opál
KOD KRAT.:OS4099854482601
KOD VÝR.:4099854482601
EAN.:4099854482601
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine Batten (generace 4) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169100664 |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | Liniová |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 49 W |
| Světelný tok | 6400 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EOC | 872016910066499 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQBN126C64S/84012D | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169100664 | ks | 1 | ks |
| GPC | 910505103404 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854482601
KOD VÝR.:4099854482601
EAN.:4099854482601
KOD KRAT.:OSESMFA4.8MCWF
KOD VÝR.:4058075777859
EAN.:4058075777859
KOD KRAT.:OS4099854482588
KOD VÝR.:4099854482588
EAN.:4099854482588
KOD KRAT.:PHLEDFP6/818E27
KOD VÝR.:872016919129700
EAN.:8720169191297
KOD KRAT.:OSEST5HOAC16865
KOD VÝR.:4099854081187
EAN.:4099854081187
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W865HO
KOD VÝR.:872016927529400
EAN.:8720169275294
KOD KRAT.:PHIH8719514338807
KOD VÝR.:871951433880700
EAN.:8719514338807
KOD KRAT.:OS4099854483837
KOD VÝR.:4099854483837
EAN.:4099854483837
KOD KRAT.:AMMIP22212S
KOD VÝR.:MIP22212S
EAN.:3606480456060
KOD KRAT.:PHELEDT17.7/865UO
KOD VÝR.:8720169292451
EAN.:8720169292451
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena