LEDVANCE LED zářivka SubstiTUBE HO AC T5 0.85m 16W/39W G5 2400lm/865 50Y
KOD KRAT.:OSEST5HOAC16865
KOD VÝR.:4099854081187
EAN.:4099854081187
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169191297 |
| Rozměry | 78x45x78mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 53 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 1800 K |
| Výška balení | 127 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Příkon | 6 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929003627901 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016919129700 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDFP6/818E27 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169191297 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEST5HOAC16865
KOD VÝR.:4099854081187
EAN.:4099854081187
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W865HO
KOD VÝR.:872016927529400
EAN.:8720169275294
KOD KRAT.:PHIH8719514338807
KOD VÝR.:871951433880700
EAN.:8719514338807
KOD KRAT.:OS4099854483837
KOD VÝR.:4099854483837
EAN.:4099854483837
KOD KRAT.:AMMIP22212S
KOD VÝR.:MIP22212S
EAN.:3606480456060
KOD KRAT.:PHELEDT17.7/865UO
KOD VÝR.:8720169292451
EAN.:8720169292451
KOD KRAT.:OSEDD7/830EM
KOD VÝR.:4058075823136
EAN.:4058075823136
KOD KRAT.:OSA7528ULT
KOD VÝR.:4008321413116
EAN.:4008321413116
KOD KRAT.:OS4099854435003
KOD VÝR.:4099854435003
EAN.:4099854435003
KOD KRAT.:OSA66340CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172145305
EAN.:4062172145305
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena