LEDVANCE LED žárovka filament VAL A60 11W/100W E27 4000K 1521lm NonDim 10Y opál
KOD KRAT.:OS4099854482588
KOD VÝR.:4099854482588
EAN.:4099854482588
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075777859 |
| Délka | 105.00 |
| Průměr | 60.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | OSESMFA4.8MCWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075777866 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075777859 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854482588
KOD VÝR.:4099854482588
EAN.:4099854482588
KOD KRAT.:PHLEDFP6/818E27
KOD VÝR.:872016919129700
EAN.:8720169191297
KOD KRAT.:OSEST5HOAC16865
KOD VÝR.:4099854081187
EAN.:4099854081187
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W865HO
KOD VÝR.:872016927529400
EAN.:8720169275294
KOD KRAT.:PHIH8719514338807
KOD VÝR.:871951433880700
EAN.:8719514338807
KOD KRAT.:OS4099854483837
KOD VÝR.:4099854483837
EAN.:4099854483837
KOD KRAT.:AMMIP22212S
KOD VÝR.:MIP22212S
EAN.:3606480456060
KOD KRAT.:PHELEDT17.7/865UO
KOD VÝR.:8720169292451
EAN.:8720169292451
KOD KRAT.:OSEDD7/830EM
KOD VÝR.:4058075823136
EAN.:4058075823136
KOD KRAT.:OSA7528ULT
KOD VÝR.:4008321413116
EAN.:4008321413116
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena