PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 8W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169230231 |
| Rozměry | 57x50x50mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 17.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 174 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 400 lm |
| EAN | 8720169230231 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003666902 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169230248 | box | 11 | ks |
| KOD | PHLEDH8720169230231 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:WG2273-203
KOD VÝR.:2273-0203-22730203
EAN.:4050821027850
KOD KRAT.:PHLEDGU103.5/WWCBL
KOD VÝR.:8718699774158
EAN.:8718699774158
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:PHLEDFP4.3/827E14/BL
KOD VÝR.:8718699763152
EAN.:8718699763152
KOD KRAT.:PHIH8719514342620
KOD VÝR.:871951434262000
EAN.:8719514342620
KOD KRAT.:MGLT200220/15v03/840
KOD VÝR.:LT200220/mb-15v03-4000K
EAN.:4892657111569
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230170
KOD VÝR.:872016923017000
EAN.:8720169230170
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E27
KOD VÝR.:LG2604.9-E27-2700K
EAN.:4892657063400
KOD KRAT.:PHLEDH8719514319028
KOD VÝR.:871951431902800
EAN.:8719514319028
KOD KRAT.:PHLEDMR112.3/WW/BL
KOD VÝR.:8718699774059
EAN.:8718699774059
KOD KRAT.:GH-KU-L16X8
KOD VÝR.:6926174
EAN.:8591120074559
KOD KRAT.:BEP01730
KOD VÝR.:1901213000
EAN.:8592920011041
KOD KRAT.:NAL15/UV-C
KOD VÝR.:120105001
EAN.:8595209951717
KOD KRAT.:OSALEDIL413
KOD VÝR.:4052899630987
EAN.:4052899630987
KOD KRAT.:OS4099854584428
KOD VÝR.:4099854584428
EAN.:4099854584428
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena