PHILIPS HUE-WA žárovka A60 9W/60W E27 2700K 806lm Dim set-2ks˙
KOD KRAT.:PHLEDH8719514319028
KOD VÝR.:871951431902800
EAN.:8719514319028
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Bridge |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514342620 |
| Rozměry | 91x91x26mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| přepravní rozměr cm | 10 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 146 mm |
| Výška balení | 174 mm |
| KOD | PHIH8719514342620 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001180642 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514342620 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514342637 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDH8719514319028
KOD VÝR.:871951431902800
EAN.:8719514319028
KOD KRAT.:PHIH8719514440937
KOD VÝR.:871951444093700
EAN.:8719514440937
KOD KRAT.:PHLEDH8720169229976
KOD VÝR.:872016922997600
EAN.:8720169229976
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230231
KOD VÝR.:8720169230231
EAN.:8720169230231
KOD KRAT.:PHIH8718696176450
KOD VÝR.:8718696176450
EAN.:8718696176450
KOD KRAT.:PHVCDMTM35/930
KOD VÝR.:871150021149115
EAN.:8711500211491
KOD KRAT.:KACYKY5C6
KOD VÝR.:CYKY5x6
EAN.:2029000001952
KOD KRAT.:KACYKY5C16
KOD VÝR.:CYKY5x16
EAN.:2029000009712
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena