ENERGIZER baterie alkalická INDUSTRIAL AAA/LR03 ;10-Pack
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699763435 |
| Váha | .014 kg |
| Rozměry | 82x45x45mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 53 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 8.7 cm |
| Příkon | 4.3 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 127 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929001345555 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699763435 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCP4.3/WWE14/BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699763442 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:PHELEDTE16/840
KOD VÝR.:871951440371000
EAN.:8719514403710
KOD KRAT.:PHLEDFP4.3/827E14/BL
KOD VÝR.:8718699763152
EAN.:8718699763152
KOD KRAT.:MGLC200045/WW
KOD VÝR.:LC200045-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657100341
KOD KRAT.:MGLG221077/WW/E27
KOD VÝR.:LG221077-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657103410
KOD KRAT.:VA4922LPBL1
KOD VÝR.:4922
EAN.:4008496559862
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:PHLEDGU103.5/WWCBL
KOD VÝR.:8718699774158
EAN.:8718699774158
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E27
KOD VÝR.:LG2604.9-E27-2700K
EAN.:4892657063400
KOD KRAT.:MGLR6303.1LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6303.1LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657099164
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:PHI50584/30/PN
KOD VÝR.:8718696164877
EAN.:8718696164877
KOD KRAT.:BEA1397
KOD VÝR.:3104139700
EAN.:8592920030844
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-4000K
EAN.:4892657053463
KOD KRAT.:BEP0039
KOD VÝR.:1906100050
EAN.:8595025391834
KOD KRAT.:PHWPBHL1000L78
KOD VÝR.:871150006237600
EAN.:8711500062376
KOD KRAT.:VA56703
KOD VÝR.:56703
EAN.:4008496550616
KOD KRAT.:AMEZ9EUA212
KOD VÝR.:EZ9EUA212
EAN.:3606486369999
KOD KRAT.:PHIH8719514341357
KOD VÝR.:871951434135700
EAN.:8719514341357
KOD KRAT.:SASPCLT35120R
KOD VÝR.:CLT.10.2110R
EAN.:8014748306135
KOD KRAT.:AMNU800218
KOD VÝR.:NU800218
EAN.:3606489458331
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena