PHILIPS LED zářivka EM T5 0.3m 4.5W/NIL 630lm/840 G5 25Y
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099045166 |
| Délka | 1258 |
| Šířka | 264 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1222 mm |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| přepravní rozměr cm | 122.2 cm |
| Příkon | 37 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 250 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 108 |
| Úhel vyzařování | 41-80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 70 mm |
| Výška/hloubka | 60 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 950 |
| Zástavbová šířka | 180 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 4000 lm |
| EAN | 8596099045166 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOLLLX4000RM2MAT4ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:PHLEDA13/WW/3
KOD VÝR.:871869969492002
EAN.:8718699694920
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230231
KOD VÝR.:8720169230231
EAN.:8720169230231
KOD KRAT.:PHL6/33-640
KOD VÝR.:871150071583827
EAN.:8711500715838
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:OSEDD5/830EM
KOD VÝR.:4058075823051
EAN.:4058075823051
KOD KRAT.:PHLEDGU103.5/WWCBL
KOD VÝR.:8718699774158
EAN.:8718699774158
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:MGLG2604.9/WW/E27
KOD VÝR.:LG2604.9-E27-2700K
EAN.:4892657063400
KOD KRAT.:PHLEDFP4.3/827E14/BL
KOD VÝR.:8718699763152
EAN.:8718699763152
KOD KRAT.:OSEDS6/830EM
KOD VÝR.:4058075823013
EAN.:4058075823013
KOD KRAT.:OSH64428OVEN
KOD VÝR.:4050300308050
EAN.:4050300308050
KOD KRAT.:DRH399/395BL1
KOD VÝR.:509367779
EAN.:5000394068285
KOD KRAT.:AMEPH2800323
KOD VÝR.:EPH2800323
EAN.:3606480525964
KOD KRAT.:OSEPARFB5W
KOD VÝR.:4058075114241
EAN.:4058075114241
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena