PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 8W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | 77 x 45 mm |
| Balení | 60 ks |
| EAN | 4892657063400 |
| Váha | 0.053 kg |
| Délka | 77 |
| Průměr | 45 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 45 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 8.7 cm |
| Příkon | 4.9 W |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 45 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 87 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | MGLG2604.9/WW/E27 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4892657063400 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHLEDGU103.5/WWCBL
KOD VÝR.:8718699774158
EAN.:8718699774158
KOD KRAT.:OSEDD5/830EM
KOD VÝR.:4058075823051
EAN.:4058075823051
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230231
KOD VÝR.:8720169230231
EAN.:8720169230231
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:MOLLLX4000RM2MAT4ND
KOD VÝR.:LLLX4000RM2MAT4ND
EAN.:8596099045166
KOD KRAT.:PHLEDGU103.8W/WGDCBL
KOD VÝR.:8718699774233
EAN.:8718699774233
KOD KRAT.:PHLEDFP4.3/827E14/BL
KOD VÝR.:8718699763152
EAN.:8718699763152
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:OSEPG42.6/827C
KOD VÝR.:4099854048616
EAN.:4099854048616
KOD KRAT.:WG221-613-P
KOD VÝR.:0221-0613-60394770
EAN.:4055143844222
KOD KRAT.:BES8251
KOD VÝR.:2308205010
EAN.:8595025309198
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
KOD KRAT.:OSESMR503.3MCWF
KOD VÝR.:4058075609556
EAN.:4058075609556
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZELZL
KOD VÝR.:5906194000909
EAN.:5906194000909
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena