OSRAM LED žárovka filament 3DIM A60 7W/60W E27 2700K 806lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:OSE3DFA7W/827
KOD VÝR.:4058075436787
EAN.:4058075436787
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854067822 |
| Délka | 134.00 |
| Průměr | 122.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR38 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 17 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1035 lm |
| Svítivost | 2600 cd |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 30 st. |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4099854067822 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854067822 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854067839 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSE3DFA7W/827
KOD VÝR.:4058075436787
EAN.:4058075436787
KOD KRAT.:PHELEDT8.5/830
KOD VÝR.:8720169308909
EAN.:8720169308909
KOD KRAT.:AMMIP12108S
KOD VÝR.:MIP12108S
EAN.:3606480455964
KOD KRAT.:OSEST5HOAC10830
KOD VÝR.:4099854081200
EAN.:4099854081200
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OS4099854070037
KOD VÝR.:4099854070037
EAN.:4099854070037
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena