PHILIPS HUE-WA stolní lampička WCA Bloom 7.1W 500lm/RGB IP20 ;bílá˙
KOD KRAT.:PHIHBLOOM7.1/RGB/WT
KOD VÝR.:871869977098300
EAN.:8718699770983
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854071270 |
| Délka | 134.00 |
| Průměr | 122.00 mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | PAR38 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 17 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1035 lm |
| Svítivost | 2600 cd |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 30 st. |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4099854071270 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854071270 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854071287 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIHBLOOM7.1/RGB/WT
KOD VÝR.:871869977098300
EAN.:8718699770983
KOD KRAT.:OS4099854048371
KOD VÝR.:4099854048371
EAN.:4099854048371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena