PHILIPS downlight myLiving Meson 17W 1750lm/840 IP20 ;bílá˙
KOD KRAT.:PHI59466/31/E3
KOD VÝR.:8718696173664
EAN.:8718696173664
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169229754 |
| Rozměry | 57x50x50mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 17.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 72 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 174 mm |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 400 lm |
| EAN | 08720169229761 | box | 11 | ks |
| EAN | 8720169229754 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003666501 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016922975400 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDH8720169229754 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI59466/31/E3
KOD VÝR.:8718696173664
EAN.:8718696173664
KOD KRAT.:PHLEDP5/WWF/E27
KOD VÝR.:8719514309401
EAN.:8719514309401
KOD KRAT.:SASPH1043C/25
KOD VÝR.:ALE.3.401/25
EAN.:8594031136736
KOD KRAT.:HDL435A
KOD VÝR.:L435A
EAN.:8595118840294
KOD KRAT.:OS4099854075469
KOD VÝR.:4099854075469
EAN.:4099854075469
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
KOD KRAT.:BEPC0413
KOD VÝR.:1902240300
EAN.:8592920008287
KOD KRAT.:PHI15380/30/16
KOD VÝR.:8718291443469
EAN.:8718291443469
KOD KRAT.:PHLEDH8719514289192
KOD VÝR.:871951428919200
EAN.:8719514289192
KOD KRAT.:OS4099854075445
KOD VÝR.:4099854075445
EAN.:4099854075445
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena