OSRAM halogenová žárovka HALOPIN 66740 OVEN 40W 230V G9 300st. do trouby
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
| Výrobce: | |
| Výrobce | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900970500 |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 35 W |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6.4 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GU10 |
| Příkon | 3 W |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 250 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8727900970500 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003038531 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872790097050000 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900970517 | box | 11 | ks |
| KOD | PHPIEGU103/WW | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:PHPIEGU103/WW_pos
KOD VÝR.:872790097050000
EAN.:8727900970500
KOD KRAT.:KCHSU50
KOD VÝR.:HSU50
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena