OSRAM autovýbojka D1S XENARC CB INTENSE NG 66140CBN 35W 12/24V PK32d-2 HFBox-2ks
KOD KRAT.:OSA66140CBN-2HB
KOD VÝR.:4062172397643
EAN.:4062172397643
| Výrobce: | |
| Produktová řada | XENARC |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 4062172145275 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Napětí | 12/24 V |
| označení ECE | D1S |
| Patice | PK32d-2 |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 11.3 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 113 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 103 mm |
| Příkon | 35 W |
| KOD | OSA66140CBN-HCB | box | 11 | box |
| EAN | 4062172145275 | box | 11 | box |
KOD KRAT.:OSA66140CBN-2HB
KOD VÝR.:4062172397643
EAN.:4062172397643
KOD KRAT.:PHPIECP2W/827
KOD VÝR.:872790096626800
EAN.:8727900966268
KOD KRAT.:KKKI68L/1_NA
KOD VÝR.:KI 68 L/1_NA
EAN.:8595057600119
KOD KRAT.:PHIH8718696176238
KOD VÝR.:871869617623800
EAN.:8718696176238
KOD KRAT.:OSELT5EXHE14/7/840
KOD VÝR.:4099854294105
EAN.:4099854294105
KOD KRAT.:PHQBN126C64S/84012D
KOD VÝR.:872016910066499
EAN.:8720169100664
KOD KRAT.:OS4099854482601
KOD VÝR.:4099854482601
EAN.:4099854482601
KOD KRAT.:OSESMFA4.8MCWF
KOD VÝR.:4058075777859
EAN.:4058075777859
KOD KRAT.:OS4099854482588
KOD VÝR.:4099854482588
EAN.:4099854482588
KOD KRAT.:PHLEDFP6/818E27
KOD VÝR.:872016919129700
EAN.:8720169191297
KOD KRAT.:OSEST5HOAC16865
KOD VÝR.:4099854081187
EAN.:4099854081187
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena