PHILIPS HUE-WA stolní lampička Signe 11.8W 1040lm/820-65/WCA IP20 ; bílá˙
KOD KRAT.:PHIH8718696176238
KOD VÝR.:871869617623800
EAN.:8718696176238
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057600119 |
| Průměr | 79 mm |
| Balení | 80 ks |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 70.87 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 7.087 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 70.87 mm |
| Výška balení | 70.87 mm |
| Způsob montáže | Holá zeď |
| Barevné provedení | žlutá |
| EAN | 8595057600119 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKKI68L/1_NA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8718696176238
KOD VÝR.:871869617623800
EAN.:8718696176238
KOD KRAT.:OSELT5EXHE14/7/840
KOD VÝR.:4099854294105
EAN.:4099854294105
KOD KRAT.:PHQBN126C64S/84012D
KOD VÝR.:872016910066499
EAN.:8720169100664
KOD KRAT.:OS4099854482601
KOD VÝR.:4099854482601
EAN.:4099854482601
KOD KRAT.:OSESMFA4.8MCWF
KOD VÝR.:4058075777859
EAN.:4058075777859
KOD KRAT.:OS4099854482588
KOD VÝR.:4099854482588
EAN.:4099854482588
KOD KRAT.:PHLEDFP6/818E27
KOD VÝR.:872016919129700
EAN.:8720169191297
KOD KRAT.:OSEST5HOAC16865
KOD VÝR.:4099854081187
EAN.:4099854081187
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W865HO
KOD VÝR.:872016927529400
EAN.:8720169275294
KOD KRAT.:PHIH8719514338807
KOD VÝR.:871951433880700
EAN.:8719514338807
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena