KOPOS krabice do sádrokartonu mat.A-C3 KI 68L/1 pr.79mmx50mm nehořlavá
KOD KRAT.:KKKI68L/1_NA
KOD VÝR.:KI 68 L/1_NA
EAN.:8595057600119
| Výrobce: | |
| Výrobce | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900966268 |
| Energetická třída | E |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 80 |
| Průměr | 45 |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 2 W |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Příkon | 2 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 250 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 872790096626800 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001238631 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900966268 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHPIECP2W/827 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900966275 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KKKI68L/1_NA
KOD VÝR.:KI 68 L/1_NA
EAN.:8595057600119
KOD KRAT.:PHIH8718696176238
KOD VÝR.:871869617623800
EAN.:8718696176238
KOD KRAT.:OSELT5EXHE14/7/840
KOD VÝR.:4099854294105
EAN.:4099854294105
KOD KRAT.:PHQBN126C64S/84012D
KOD VÝR.:872016910066499
EAN.:8720169100664
KOD KRAT.:OS4099854482601
KOD VÝR.:4099854482601
EAN.:4099854482601
KOD KRAT.:OSESMFA4.8MCWF
KOD VÝR.:4058075777859
EAN.:4058075777859
KOD KRAT.:OS4099854482588
KOD VÝR.:4099854482588
EAN.:4099854482588
KOD KRAT.:PHLEDFP6/818E27
KOD VÝR.:872016919129700
EAN.:8720169191297
KOD KRAT.:OSEST5HOAC16865
KOD VÝR.:4099854081187
EAN.:4099854081187
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W865HO
KOD VÝR.:872016927529400
EAN.:8720169275294
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena