LEDVANCE LED zářivka EXT HE P T5 AC 0.55m 7.3W/14W G5 1100lm/840 75Y
KOD KRAT.:OSELT5EXHE14/7/840
KOD VÝR.:4099854294105
EAN.:4099854294105
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Signe |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696176238 |
| Délka | 111 |
| Rozměry | 553x111x111mm |
| Šířka | 111 |
| Výška | 553 |
| Průměr | 111 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 140 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 60 cm |
| Příkon | 11.8 W |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 1040 lm |
| Šířka balení | 146 mm |
| Teplota chromatičnosti | 20-6500/WCA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 576 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8718696176238 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8718696176238 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005986901 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSELT5EXHE14/7/840
KOD VÝR.:4099854294105
EAN.:4099854294105
KOD KRAT.:PHQBN126C64S/84012D
KOD VÝR.:872016910066499
EAN.:8720169100664
KOD KRAT.:OS4099854482601
KOD VÝR.:4099854482601
EAN.:4099854482601
KOD KRAT.:OSESMFA4.8MCWF
KOD VÝR.:4058075777859
EAN.:4058075777859
KOD KRAT.:OS4099854482588
KOD VÝR.:4099854482588
EAN.:4099854482588
KOD KRAT.:PHLEDFP6/818E27
KOD VÝR.:872016919129700
EAN.:8720169191297
KOD KRAT.:OSEST5HOAC16865
KOD VÝR.:4099854081187
EAN.:4099854081187
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W865HO
KOD VÝR.:872016927529400
EAN.:8720169275294
KOD KRAT.:PHIH8719514338807
KOD VÝR.:871951433880700
EAN.:8719514338807
KOD KRAT.:OS4099854483837
KOD VÝR.:4099854483837
EAN.:4099854483837
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena