PHILIPS liniové svítidlo Coreline BN126C 64S 49W 6400lm/840 50Y IP20 DALI 1.2m˙
KOD KRAT.:PHQBN126C64S/84012D
KOD VÝR.:872016910066499
EAN.:8720169100664
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854294105 |
| Délka | 563.00 |
| Průměr | 17.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | true |
| Napětí | 21 V |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Životnost | 75000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1100 lm |
| EAN | 4099854294105 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSELT5EXHE14/7/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854294112 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHQBN126C64S/84012D
KOD VÝR.:872016910066499
EAN.:8720169100664
KOD KRAT.:OS4099854482601
KOD VÝR.:4099854482601
EAN.:4099854482601
KOD KRAT.:OSESMFA4.8MCWF
KOD VÝR.:4058075777859
EAN.:4058075777859
KOD KRAT.:OS4099854482588
KOD VÝR.:4099854482588
EAN.:4099854482588
KOD KRAT.:PHLEDFP6/818E27
KOD VÝR.:872016919129700
EAN.:8720169191297
KOD KRAT.:OSEST5HOAC16865
KOD VÝR.:4099854081187
EAN.:4099854081187
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W865HO
KOD VÝR.:872016927529400
EAN.:8720169275294
KOD KRAT.:PHIH8719514338807
KOD VÝR.:871951433880700
EAN.:8719514338807
KOD KRAT.:OS4099854483837
KOD VÝR.:4099854483837
EAN.:4099854483837
KOD KRAT.:AMMIP22212S
KOD VÝR.:MIP22212S
EAN.:3606480456060
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena