PHILIPS LED panel Coreline RC136B 22-31W 3100-4300lm/840 50Y ;OC˙
KOD KRAT.:PHQRC136B31S/840
KOD VÝR.:871951451218400
EAN.:8719514512184
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321100948 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 17 mm |
| označení ECE | W16W |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 3.1 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 14 mm |
| Užití | Pomocný světlomet |
| Výška balení | 31 mm |
| Napětí | 12 V |
| Patice | W2.1x9.5d |
| Příkon | 16 W |
| EAN | 4008321100948 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSA921 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQRC136B31S/840
KOD VÝR.:871951451218400
EAN.:8719514512184
KOD KRAT.:OS4058075602892
KOD VÝR.:4058075602892
EAN.:4058075602892
KOD KRAT.:DRRC20BL2
KOD VÝR.:5000394055995
EAN.:5000394055995
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5/IP66
KOD VÝR.:4058075705425
EAN.:4058075705425
KOD KRAT.:OS4099854538704
KOD VÝR.:4099854538704
EAN.:4099854538704
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena