MEGAMAN stropnice RENZO 11W 930/1000lm/830/840 IP44 50Y ;pr.280mm
KOD KRAT.:MGFCL71600v0-sc
KOD VÝR.:FCL71600v0-sc+830840
EAN.:4892657102642
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699694968 |
| Váha | .046 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 17.6 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 10 W |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 08718699775605 | bal | 4 | pck |
| GPC | 929002306604 | pck | 3 | pck |
| EAN | 8718699694968 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHLEDA10/CW/4 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:MGFCL71600v0-sc
KOD VÝR.:FCL71600v0-sc+830840
EAN.:4892657102642
KOD KRAT.:PHLEDGU103.8W/WGDCBL
KOD VÝR.:8718699774233
EAN.:8718699774233
KOD KRAT.:OSESVALEM11840
KOD VÝR.:4099854042461
EAN.:4099854042461
KOD KRAT.:PHLEDA10/CW/4_pos
KOD VÝR.:871869969496802
EAN.:8718699694968
KOD KRAT.:BEA1397.1
KOD VÝR.:3104139711
EAN.:8592920030851
KOD KRAT.:OSEPG92.6/827
KOD VÝR.:4058075757967
EAN.:4058075757967
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
KOD KRAT.:KNCT-2114-C/M
KOD VÝR.:00325
EAN.:5905339003256
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:SASPH1043B/25
KOD VÝR.:ALE.2.401/25
EAN.:8594031136729
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
KOD KRAT.:BEB9674
KOD VÝR.:1201002800
EAN.:8592920004449
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena