PHILIPS LED reflektor Cl. PAR16 6.2W/80W GU10 2200-2700K 575lm 36° Dim 25Y BL
KOD KRAT.:PHLEDCGU106.2W927DBL
KOD VÝR.:8718699774097
EAN.:8718699774097
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514323957 |
| Rozměry | 137x95x95mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 102 mm |
| Označení zdroje | G95 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 130 mm |
| Výška balení | 182 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871951432395700 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514323957 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003010901 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDFG955.9/927D | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514323964 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCGU106.2W927DBL
KOD VÝR.:8718699774097
EAN.:8718699774097
KOD KRAT.:OSALEDIL417
KOD VÝR.:4062172415989
EAN.:4062172415989
KOD KRAT.:PHLEDG41/827/2
KOD VÝR.:8720169300590
EAN.:8720169300590
KOD KRAT.:AMNU230218
KOD VÝR.:NU230218
EAN.:3606481953117
KOD KRAT.:OSIDCCLAYNEC3
KOD VÝR.:4058075841086
EAN.:4058075841086
KOD KRAT.:VAHV364BL1
KOD VÝR.:V364
EAN.:4008496245734
KOD KRAT.:MD830.30/4DV
KOD VÝR.:8594031135623
EAN.:8594031135623
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena