PHILIPS LED reflektor Classic PAR16 3.5W/35W GU10 4000K 275lm 36° NonDim 15Y BL
KOD KRAT.:PHLEDGU103.5/CWC/BL
KOD VÝR.:8718699774172
EAN.:8718699774172
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CLASSIC |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699774172 |
| Váha | .048 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 35 W |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 275 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 3.5 W |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929001218055 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699774172 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDGU103.5/CWC/BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699774189 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDGU103.5/CWC/BL
KOD VÝR.:8718699774172
EAN.:8718699774172
KOD KRAT.:KK2316/LPE-1_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-1_H100
EAN.:8595057603707
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-31
KOD VÝR.:248846
EAN.:4015082488468
KOD KRAT.:NAZTR740NBB
KOD VÝR.:362005000
EAN.:8595209902047
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
KOD KRAT.:PHI16487/93/P3
KOD VÝR.:8718696161395
EAN.:8718696161395
KOD KRAT.:PHI8718696175286
KOD VÝR.:871869617528600
EAN.:8718696175286
KOD KRAT.:PHLEDCGU106.2W927DBL
KOD VÝR.:8718699774097
EAN.:8718699774097
KOD KRAT.:AMINS44006
KOD VÝR.:INS44006
EAN.:3606489819200
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena