KOPOS řadová svorkovnice TYP 210 12x2.5mm ;černá
KOD KRAT.:KKTYP210_FA
KOD VÝR.:TYP210_FA
EAN.:8595057613539
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057600089 |
| Průměr | 73 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 57.47 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 5.747 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 57.47 mm |
| Výška balení | 57.47 mm |
| Způsob montáže | pod omítku |
| Barevné provedení | šedá |
| EAN | 8595057600089 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKKP68/2_KA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKTYP210_FA
KOD VÝR.:TYP210_FA
EAN.:8595057613539
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:SIP91
KOD VÝR.:P91
EAN.:8595092109042
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:GPLR20S2SH
KOD VÝR.:1013402001
EAN.:4891199219061
KOD KRAT.:NAZH15TROUBA
KOD VÝR.:370001000
EAN.:4014501006122
KOD KRAT.:KACYKY3C1.5-50m
KOD VÝR.:8595067595009
EAN.:8595067595009
KOD KRAT.:KACYKY3C2.5-50m
KOD VÝR.:8595067595054
EAN.:5907802029886
KOD KRAT.:BEA4001
KOD VÝR.:3146000250
EAN.:8595025359025
KOD KRAT.:BEA4002
KOD VÝR.:3146000400
EAN.:8595025359049
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena