PHILIPS LED zářivka CorePro UN UO 1.5m 23W/58W G13 3200lm/830 50Y
KOD KRAT.:PHELEDTCO23/830UNUO
KOD VÝR.:872016920002900
EAN.:8720169200029
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854457524 |
| Délka | 54.00 |
| Průměr | 50.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 350 lm |
| Svítivost | 640 cd |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | GU10 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 25000 hod |
KOD KRAT.:PHELEDTCO23/830UNUO
KOD VÝR.:872016920002900
EAN.:8720169200029
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena