Akce
PILA LED reflektor PAR16 3W/35W GU10 4000K 250lm/36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHPIEGU103W/840
KOD VÝR.:872790096487500
EAN.:8727900964875
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057615519 |
| Délka | 160 |
| Šířka | 80 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 78 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 7.8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 78 mm |
| Výška balení | 78 mm |
| Způsob montáže | na zeď/strop |
| KOD | KKLK80X282R_HB | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595057615519 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHPIEGU103W/840
KOD VÝR.:872790096487500
EAN.:8727900964875
KOD KRAT.:PHPIECA10.5/827C
KOD VÝR.:872790096854500
EAN.:8727900968545
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena