WAGO svorka s páčkou 2x0.14-4 mm2 transp/oranž Kód:221-412
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 128 ks |
| EAN | 8595057621374 |
| Šířka | 15 |
| Výška | 10 |
| Délka | 2000 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Čirá bílá |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 1000 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 100 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 15 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| EAN | 8595057621374 | box | 11 | m |
| KOD | KKLH15X10_HD | m | 2 | m |
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:KKLHD17X17_HD
KOD VÝR.:LHD 17X17_HD
EAN.:8595057619920
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:GPZ6F22
KOD VÝR.:1012501000
EAN.:4891199002205
KOD KRAT.:KKLV18X13_HD
KOD VÝR.:LV 18X13_HD
EAN.:8595057608511
KOD KRAT.:GPLR14S2SH
KOD VÝR.:1013302001
EAN.:4891199217814
KOD KRAT.:PHLEDA13/827
KOD VÝR.:8720169326095
EAN.:8720169326095
KOD KRAT.:KKKU68-45/V_KA
KOD VÝR.:KU 68-45/V_KA
EAN.:8595568936257
KOD KRAT.:PAR14ZCBL2
KOD VÝR.:R14RZ/2BP
EAN.:5410853032809
KOD KRAT.:EE-AB1254030
KOD VÝR.:1254-030
EAN.:8595108205706
KOD KRAT.:MGLG221077/WW/E27
KOD VÝR.:LG221077-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657103410
KOD KRAT.:PHLEDG41/827M
KOD VÝR.:8720169300453
EAN.:8720169300453
KOD KRAT.:MOFIT6000A5KN/ND
KOD VÝR.:FIT6000A5KN600/ND
EAN.:8596099056148
KOD KRAT.:MOV3L1LED1200
KOD VÝR.:V3L1LED1200
EAN.:8595073778779
KOD KRAT.:HTRPV21D
KOD VÝR.:V251
EAN.:8595614708357
KOD KRAT.:OSILSP500/930/5/IP67
KOD VÝR.:4058075705852
EAN.:4058075705852
KOD KRAT.:PHI8720169299054
KOD VÝR.:872016929905400
EAN.:8720169299054
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena