SOLIGHT USB kabel USB kabel 2.0 A konektor - USB B micro konektor blistr 2m
KOD KRAT.:SISSC1402
KOD VÝR.:SSC1402
EAN.:8592718022891
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075402195 |
| Šířka | 12.7 |
| Balení | 50 ks |
| Délka | 1000 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 1200 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 120 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| EAN | 4058075402195 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIAYPC/P01/C/1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075402218 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075402201 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:SISSC1402
KOD VÝR.:SSC1402
EAN.:8592718022891
KOD KRAT.:MOBRS3KOPC300V1/ND
KOD VÝR.:BRS3KOPC300V1/ND
EAN.:8595073720037
KOD KRAT.:PHIH17424/30/PN
KOD VÝR.:8718696168721
EAN.:8718696168721
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena