OSRAM svítilna.pracovní.pásková LEDIL413
KOD KRAT.:OSALEDIL413
KOD VÝR.:4052899630987
EAN.:4052899630987
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | Eco Advanced |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900410716 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Podskupina zboží | tužkové baterie (typ AA) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 13 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| Označení IEC | LR6 |
| Označení zdroje | AA |
| KOD | ENLR6ECOABL4 | bli | 5 | bli |
| EAN | 7638900410716 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OSALEDIL413
KOD VÝR.:4052899630987
EAN.:4052899630987
KOD KRAT.:PHL36/840SECURA
KOD VÝR.:871150064014740
EAN.:8711500640147
KOD KRAT.:MOED3000A4Z60/1/625
KOD VÝR.:ED3000A4Z60/1/625/ND
EAN.:8596099045074
KOD KRAT.:PHL40/840
KOD VÝR.:871150028474715
EAN.:8711500284747
KOD KRAT.:OSH64740/240
KOD VÝR.:4050300209906
EAN.:4050300209906
KOD KRAT.:AMCCT15234
KOD VÝR.:CCT15234
EAN.:3303431062645
KOD KRAT.:AMWDE000550
KOD VÝR.:WDE000550
EAN.:3303432400163
KOD KRAT.:MOED4000A4Z60/3/602
KOD VÝR.:ED4000A4Z60/3/600/ND
EAN.:8596099038809
KOD KRAT.:OS4058075843684
KOD VÝR.:4058075843684OS4099854668678
EAN.:4058075843684
KOD KRAT.:GPLR6S2SH
KOD VÝR.:1013202002
EAN.:4891199216671
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena