OSRAM lineární halogen HALOLINE 64740 1020W 240V R7s
KOD KRAT.:OSH64740/240
KOD VÝR.:4050300209906
EAN.:4050300209906
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500284747 |
| Váha | 0.375 kg |
| Průměr | 406.4 |
| Rozměry | 406x30x30mm |
| Balení | 12 ks |
| Energetická třída | A |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 35 mm |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 30.9 |
| přepravní rozměr cm | 42.1 cm |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 410 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Užitý zdroj | zářivka |
| Výška balení | 415 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G10q |
| Příkon | 40 W |
| Světelný tok | 3200 lm |
| Tvar zdroje | kruhová zářivka |
| Životnost | 13000 hod |
| EAN | 8711500284747 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500559555 | bal | 4 | ks |
| EOC | 871150028474715 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHL40/840 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928027484070 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500559555 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSH64740/240
KOD VÝR.:4050300209906
EAN.:4050300209906
KOD KRAT.:AMCCT15234
KOD VÝR.:CCT15234
EAN.:3303431062645
KOD KRAT.:AMWDE000550
KOD VÝR.:WDE000550
EAN.:3303432400163
KOD KRAT.:MOED4000A4Z60/3/602
KOD VÝR.:ED4000A4Z60/3/600/ND
EAN.:8596099038809
KOD KRAT.:OS4058075843684
KOD VÝR.:4058075843684OS4099854668678
EAN.:4058075843684
KOD KRAT.:GPLR6S2SH
KOD VÝR.:1013202002
EAN.:4891199216671
KOD KRAT.:PHVCDMTMW360/842
KOD VÝR.:871869664610600
EAN.:8718696646106
KOD KRAT.:DEV718sCWI.129-45.W3
KOD VÝR.:V718sCWI.129/45.W3
KOD KRAT.:MOQN2F600/1050ND
KOD VÝR.:QN2F600/1050ND
EAN.:8596099084257
KOD KRAT.:GH-KU-L6X8
KOD VÝR.:6926154
EAN.:8591120074597
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena