PHILIPS HUE Hue WACA Slim downlight S (90mm) EMEA-White Multipack
KOD KRAT.:PHH 8720169264731
KOD VÝR.: 872016926473100
EAN.: 8720169264731
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CEDAR PLUS |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3303432400163 |
| Rozměry | 79x48x66mm |
| Šířka | 66 |
| Výška | 79 |
| Balení | 10 ks |
| Váha | 0.098 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 50 mm |
| Materiál | plast |
| Počet klapek | 2 |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 6.5 cm |
| Řazení vypínače | ř.5 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 65 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| Způsob montáže | na povrch |
| Druh strojku | spínač |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Proudová zátěž | 16 A |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 13303432400160 | box | 11 | ks |
| EAN | 23303432400167 | box | 11 | ks |
| KOD | AMWDE000550 | ks | 1 | ks |
| EAN | 3303432400163 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHH 8720169264731
KOD VÝR.: 872016926473100
EAN.: 8720169264731
KOD KRAT.:PHVCDMT100/930ELITE
KOD VÝR.:872790087169200
EAN.:8727900871692
KOD KRAT.:PHVCDMT70/942Elite
KOD VÝR.:871829116362600
EAN.:8718291163626
KOD KRAT.:OSOTiDALI35/400DLT2L
KOD VÝR.:4052899494220
EAN.:4052899494220
KOD KRAT.:PHHG9KL28/2
KOD VÝR.:871951433461800
EAN.:8719514334618
KOD KRAT.:MONNZLDPLUS36EP
KOD VÝR.:2130361000510
EAN.:5900950318390
KOD KRAT.:OSIFLCO20/830
KOD VÝR.:4058075575264
EAN.:4058075575264
KOD KRAT.:PHQRC132V34/830/60
KOD VÝR.:871869938099100
EAN.:8718699380991
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372665
KOD VÝR.:871951437266500
EAN.:8719514372665
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena