MODUS LED panel Q 35W 4000lm/3000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOQP2C600/B700PHC
KOD VÝR.:QP2C600/B700PHC
EAN.:8596099005085
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Produktová řada | HALOLINE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300209906 |
| Délka | 189.00 |
| Průměr | 12.0 mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 238 mm |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 23.8 cm |
| Příkon | 1000.00 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 21000 lm |
| Šířka balení | 26 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| uwe filter | false |
| Výška balení | 26 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | R7s |
| Životnost | 2000 hod |
| KOD | OSH64740/240 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300209906 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300209913 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOQP2C600/B700PHC
KOD VÝR.:QP2C600/B700PHC
EAN.:8596099005085
KOD KRAT.:MOHVL5000MKO4/ND
KOD VÝR.:HVL5000MKO4/ND
EAN.:8596099096335
KOD KRAT.:MOQN5A600/700ND/90
KOD VÝR.:QN5A600/700ND/90
EAN.:8596099050061
KOD KRAT.:MOIBP6000C5KO600DALI
KOD VÝR.:IBP6000C5KO600DALI
EAN.:8596099048853
KOD KRAT.:MOBRS3KO480V3/DALI
KOD VÝR.:BRS3KO480V3/DALI
EAN.:8595073798272
KOD KRAT.:MOQ5C600/1050DALI
KOD VÝR.:Q5C600/1050DALI
EAN.:8596099004347
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena