Schneider CEDAR PLUS sériový přepínač r. 5 IP44 bílá
KOD KRAT.:AMWDE000550
KOD VÝR.:WDE000550
EAN.:3303432400163
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | Acti 9 |
| Logistické informace: | |
| Balení | 130 ks |
| EAN | 3303431062645 |
| Rozměry | 105x72x22mm |
| Váha | 0.076 kg |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 105 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 10.5 cm |
| Řazení vypínače | 3 a 4 drátová konfigurace |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 22 mm |
| Výška balení | 72 mm |
| Zástavbová hloubka | 66 |
| Způsob montáže | na DIN lištu |
| Druh strojku | spínač |
| Napětí | 220-240 V |
| Proudová zátěž | 16 A |
| EAN | 3303431062645 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMCCT15234 | ks | 1 | ks |
| EAN | 43303431062643 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000550
KOD VÝR.:WDE000550
EAN.:3303432400163
KOD KRAT.:MOED4000A4Z60/3/602
KOD VÝR.:ED4000A4Z60/3/600/ND
EAN.:8596099038809
KOD KRAT.:OS4058075843684
KOD VÝR.:4058075843684OS4099854668678
EAN.:4058075843684
KOD KRAT.:GPLR6S2SH
KOD VÝR.:1013202002
EAN.:4891199216671
KOD KRAT.:PHVCDMTMW360/842
KOD VÝR.:871869664610600
EAN.:8718696646106
KOD KRAT.:DEV718sCWI.129-45.W3
KOD VÝR.:V718sCWI.129/45.W3
KOD KRAT.:MOQN2F600/1050ND
KOD VÝR.:QN2F600/1050ND
EAN.:8596099084257
KOD KRAT.:GH-KU-L6X8
KOD VÝR.:6926154
EAN.:8591120074597
KOD KRAT.:AMA9F04320
KOD VÝR.:A9F04320
EAN.:3606480440670
KOD KRAT.:BEP01705
KOD VÝR.:1902010500
EAN.:8592920069974
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena