PHILIPS zářivka MASTER TL-D SECURA 36W/840 G13
KOD KRAT.:PHL36/840SECURA
KOD VÝR.:871150064014740
EAN.:8711500640147
| Výrobce: | |
| Produktová řada | LED inspection lamp |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899630987 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 39 mm |
| Materiál | Kov |
| Napětí | 3.7 V |
| Podskupina zboží | pracovní |
| přepravní rozměr cm | 22.4 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Šířka balení | 224 mm |
| Užití | pracovní |
| Výška balení | 150 mm |
| EAN | 4052899630987 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSALEDIL413 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL36/840SECURA
KOD VÝR.:871150064014740
EAN.:8711500640147
KOD KRAT.:MOED3000A4Z60/1/625
KOD VÝR.:ED3000A4Z60/1/625/ND
EAN.:8596099045074
KOD KRAT.:PHL40/840
KOD VÝR.:871150028474715
EAN.:8711500284747
KOD KRAT.:OSH64740/240
KOD VÝR.:4050300209906
EAN.:4050300209906
KOD KRAT.:AMCCT15234
KOD VÝR.:CCT15234
EAN.:3303431062645
KOD KRAT.:AMWDE000550
KOD VÝR.:WDE000550
EAN.:3303432400163
KOD KRAT.:MOED4000A4Z60/3/602
KOD VÝR.:ED4000A4Z60/3/600/ND
EAN.:8596099038809
KOD KRAT.:OS4058075843684
KOD VÝR.:4058075843684OS4099854668678
EAN.:4058075843684
KOD KRAT.:GPLR6S2SH
KOD VÝR.:1013202002
EAN.:4891199216671
KOD KRAT.:PHVCDMTMW360/842
KOD VÝR.:871869664610600
EAN.:8718696646106
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena