MODUS LED panel ED 19W 2700lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOED3000A4Z60/1/625
KOD VÝR.:ED3000A4Z60/1/625/ND
EAN.:8596099045074
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MASTER Secura |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500640147 |
| Délka | 1213.6 |
| Balení | 25 ks |
| Průměr | 26 |
| Energetická třída | A |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 28 |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | lineární |
| Užitý zdroj | zářivka |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G13 |
| Příkon | 36 W |
| Světelný tok | 3200 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8711500640147 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500640154 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHL36/840SECURA | ks | 1 | ks |
| GPC | 927921484076 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500640154 | box | 11 | ks |
| EOC | 871150064014740 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOED3000A4Z60/1/625
KOD VÝR.:ED3000A4Z60/1/625/ND
EAN.:8596099045074
KOD KRAT.:PHL40/840
KOD VÝR.:871150028474715
EAN.:8711500284747
KOD KRAT.:OSH64740/240
KOD VÝR.:4050300209906
EAN.:4050300209906
KOD KRAT.:AMCCT15234
KOD VÝR.:CCT15234
EAN.:3303431062645
KOD KRAT.:AMWDE000550
KOD VÝR.:WDE000550
EAN.:3303432400163
KOD KRAT.:MOED4000A4Z60/3/602
KOD VÝR.:ED4000A4Z60/3/600/ND
EAN.:8596099038809
KOD KRAT.:OS4058075843684
KOD VÝR.:4058075843684OS4099854668678
EAN.:4058075843684
KOD KRAT.:GPLR6S2SH
KOD VÝR.:1013202002
EAN.:4891199216671
KOD KRAT.:PHVCDMTMW360/842
KOD VÝR.:871869664610600
EAN.:8718696646106
KOD KRAT.:DEV718sCWI.129-45.W3
KOD VÝR.:V718sCWI.129/45.W3
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena