GP baterie alkalická SUPER.NEW AA/LR6/ ; 2-shrink
KOD KRAT.:GPLR6S2SH
KOD VÝR.:1013202002
EAN.:4891199216671
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075843684 |
| Délka | 125mm |
| Šířka | 60mm |
| Výška | 30mm |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | false |
| Podskupina zboží | pro LED |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Třída svítidla | II |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 30 W |
| EAN | 4058075843820 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4058075843684 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075843684 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:GPLR6S2SH
KOD VÝR.:1013202002
EAN.:4891199216671
KOD KRAT.:PHVCDMTMW360/842
KOD VÝR.:871869664610600
EAN.:8718696646106
KOD KRAT.:DEV718sCWI.129-45.W3
KOD VÝR.:V718sCWI.129/45.W3
KOD KRAT.:MOQN2F600/1050ND
KOD VÝR.:QN2F600/1050ND
EAN.:8596099084257
KOD KRAT.:GH-KU-L6X8
KOD VÝR.:6926154
EAN.:8591120074597
KOD KRAT.:AMA9F04320
KOD VÝR.:A9F04320
EAN.:3606480440670
KOD KRAT.:BEP01705
KOD VÝR.:1902010500
EAN.:8592920069974
KOD KRAT.:KACY1.5ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U1,5
EAN.:8591043104616
KOD KRAT.:OS4099854455322
KOD VÝR.:4099854455322
EAN.:4099854455322
KOD KRAT.:SISSC13005E
KOD VÝR.:SSC13005E
EAN.:8592718014650
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena