PHILIPS HUE-WA stolní lampička Flourish 1x9.5W E27 800lm/820-65/WCA IP20 ; bílá˙
KOD KRAT.:PHIH8719514343481
KOD VÝR.:871951434348100
EAN.:8719514343481
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4015082710606 |
| Rozměry | 1016x14,9x27mm |
| Balení | 20 ks |
| Délka | 1000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 27 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 1016 mm |
| Výška balení | 14.9 mm |
| KOD | EAZ-GV-10/3P-3TE | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912358466 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514343481
KOD VÝR.:871951434348100
EAN.:8719514343481
KOD KRAT.:KK2316/LPE-1_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-1_H100
EAN.:8595057603707
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-31
KOD VÝR.:248846
EAN.:4015082488468
KOD KRAT.:NAZTR740NBB
KOD VÝR.:362005000
EAN.:8595209902047
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
KOD KRAT.:PHI16487/93/P3
KOD VÝR.:8718696161395
EAN.:8718696161395
KOD KRAT.:PHI8718696175286
KOD VÝR.:871869617528600
EAN.:8718696175286
KOD KRAT.:PHLEDCGU106.2W927DBL
KOD VÝR.:8718699774097
EAN.:8718699774097
KOD KRAT.:AMINS44006
KOD VÝR.:INS44006
EAN.:3606489819200
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena